Haber

Aziz Yıldırım Fenerbahçe’nin başına geçecek mi? Aziz Yıldırım geri mi dönüyor?

Fenerbahçeeski cumhurbaşkanı Aziz Yıldırım Taraftarların istifaya çağırdığı lider Ali Koç için taraftarların atılım hazırlığında olduğu ileri sürüldü. kulis Aziz Yıldırım Muhalefet cephesinin önderliğinde olduğu söyleniyor. Böylece mevcut yönetim devre dışı bırakılacak ve Koç kongreye zorlanacaktır. Yıldırım, yapılacak seçimlerde bir kez daha Fenerbahçe Cumhurbaşkanlığı için aday olacak. Peki Aziz Yıldırım Fenerbahçe’nin başına geçecek mi? Aziz Yıldırım geri mi dönüyor?

AZİZ YILDIRIM FENERBAHÇE’YE GİDECEK Mİ?

Kulislerde konuşulan iddialara göre Aziz Yıldırım liderliğindeki muhalifler, 17 Haziran’da yapılacak Olağan Mali Genel Kurul’da Ali Koç’u serbest bırakmayacak. Böylece yönetim geçersiz olacak ve Koç kongreye zorlanacak.

Öte yandan Aziz Yıldırım yeniden cumhurbaşkanlığı düşünmeye başladı ve daha yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Yıldırım daha önceki açıklamalarında Fenerbahçe’yi tekrar devralma kanaatinin olmadığını belirtmişti. Ancak sarı lacivertlilerin özellikle 9 yıl sonra futbolda şampiyonluk hasreti çekmesinin ardından sorumluluğu üstlenebileceği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu