Haber

Kılıçdaroğlu, Ulaştırma Odaları, Esnaf ve Sendika üyeleriyle iftarda bir araya geldi

Ulaştırma Odaları ve Birlikleri üyeleriyle iftar yemeğinde öne çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Ramazan ayında hep barışmak, dost olmak, kucaklaşmak arzusundayız ve bunu yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. .”

Ulaştırma, Esnaf ve Sendika Odaları üyeleri, Yenikapı’daki Kadir Topbaş Kültür Merkezi’nde iftar programı düzenledi. Programa CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İBB Lideri Ekrem İmamoğlu katıldı. Düzenlenen programda İstanbul ulaşımı ele alındı. Programın sonunda yeni resmi taksi şoförü kıyafeti tanıtıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Ramazan’da hep barışmak, dost olmak, kucaklaşmak istiyoruz ve bunu yaygınlaştırmaya çalışıyoruz. Ramazan’da vicdan sahibi olmayı da biliriz. her vatandaşı kucaklamak, yoksulluğunu hafifletmek, acılarına ortak olmak… Biz de bu çerçevede hareket ediyoruz Yunus Emre, “İlim bilgidir. Bilim kendini bilmektir. Kendinizi tanımıyorsanız, çok fazla okuma var.”

Konuşmaların ardından taksicilerin yeni resmi kıyafetleri tanıtıldı. Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu, iki taksiciye yeni kıyafetlerini takdim ederken, tüm şoförlere hizmet verileceğini vurguladı. Programın sonunda hatıra fotoğrafı çekildi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu