Haber

Onedio’nun Yeni Oyunu “Bilpop” en popüler cevabı bulman için seni bekliyor!

Onedio yeni oyununu takipçilerinin beğenisine sundu. Bilpop aslında çok da uzak olmadığımız bir oyun. Hem arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz hem de kendiniz deneyebileceğiniz eğlenceli bir oyun. Sizden en bilindik cevabı bulmanızı isteyen oyun her gün yeni sorularla sizi bekliyor olacak. Gelin Bilpop’un ne olduğunu ve nasıl oynandığını görelim!

Bilpop’a;

https://onedio.com/bilpop

Onedio bu kez yeni bir oyunla takipçilerinin karşısına çıktı. Bilpop, severek oynayacağınız ve her gün yeni bir soru bekleyeceğiniz bir oyundur.

Bilpop

Pek alışık olmadığımız bir formata sahip olan oyun oldukça kolay. Size her gün farklı sorular sorar ve bilinen 5 eşdeğerini bulmanızı ister.

10 hakkınız olduğu oyunda 5 doğru ile doğru cevabı bulmaya çalışırken 5 yanlış cevabınız var.

Oyuna girdiğinizde sizi önce bir bilgi kutusu karşılıyor. Oyunu nasıl oynayabileceğinize dair bazı bilgiler içerir.

Alt kısımda bulunan beyaz kutuya talebinizi yazıp gönder butonuna tıkladığınızda, cevabınız tanınan 5 cevap arasında yer alıyorsa 5 cevap arasından en çok tahmin edilen sıralamaya göre sıralanır.

Balık iddiam, en çok tanınan yanıt olduğu için 1. sırada yer aldı.

Sorumuzda bir deniz canlısı sorulduğu için aklımıza gelen tüm olasılıkları yazıyoruz.

İşte varsayımlarınız, hem doğru hem de yanlış. Aşağıda kaç hakkınız kaldığını görebilirsiniz.

Bilpop – 100 Kişiye Sorduk!

En çok tanınan 5 eşdeğeri bulduk!

Tüm cevapları bulduktan sonra, paylaşma seçeneğini göreceksiniz. Arkadaşlarınıza gönderip onları oyuna davet edebilir veya Twitter’da paylaşabilirsiniz.

Bilpop, arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz ve kendi başınıza eğlenebileceğiniz lezzetli bir oyundur. Her gün aynı saatte yenilenen ve farklı sorularla karşımıza çıkan oyuna bekliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu